Borre van den Bos Kinderburgemeester

05 november 2025
In het gemeentekantoor heeft voor het derde jaar op rij de verkiezing van de Kinderburgemeester gehouden, na video’s van de 11 deelnemers en hun toespraak kon er gestemd worden en na uitvoerig, zwaar bediscussieerde gesprekken en een toespraak van Burgemeester Björn Lugthart en inmiddels oud kinderburgemeester Jim den Boer kwam Borre van den Bos uit de envelop als nieuwe Kinderburgemeester.

Aan het begin van de verkiezingen waren Tim, Milan, Jasper, Inés, Jan, Thom, Mila, Borre, Marcus, Elianne, Foss en de oude Kinderburgemeester best wel zenuwachtig voor de toespraak die ze moesten gaan houden voor een zaal met publiek en de verzamelde pers maar het ging ze prima af.

De eerste woorden tegenover de pers van de nieuwe Kinderburgemeester waren “Ik had het niet verwacht, maar ik vind het heel leuk en heb er veel zin in!”