Oranjeweek komt eraan

21 april 2026
Vanaf komende vrijdag staat Pijnacker Centrum in het teken van de Oranjeweek, het begint met de jaarlijkse lintjesregen en het Oranjeconcert in de dorpskerk op maandag pakt de Oranjevereniging Pijnacker voor de 99ste keer uit met een groots programma, op woensdag is de Oranjemiddag in De Acker.

Zaterdag 2 mei is de traditionele Beatrixrun met om 10:00 uur de start op het Raadhuisplein en om +/- 16:45 de lus op de Oost/Westlaan.

Maandag 4 Mei is de herdenking in de R.K. Joannes de Dooperkerk waarna de minuut stilte en de kransleggingen zullen plaatsvinden bij het monument in het Emmapark.

Dinsdag 5 Mei om 14:00 uur begint het bevrijdingsfestival met een fietstocht waarna er vanaf 16:00 uur een muziekprogramma gepresenteerd wordt.